Sport

Evropská liga: Bude Hapoel Tel Aviv vítězem skupiny C?

14. prosince 2009 v 15:26 | Denny


Chana Maor v komentáři k mému článku o působení mužstva Maccabi Haifa v Lize mistrů píše: ...ještě, že Hapoel Tel Aviv žije a postoupil ze skupiny v Evropské lize (dříve Pohár UEFA). Hapoel!!! Ano, Hapoel Tel Aviv se předčasně kvalifikoval do dalšího kola, kde bude hrát 32 mužstev. Poslední zápasy ve skupinách se hrají 16. a 17.12: Hapoel nastoupí doma proti Hamburku ve čtvrtek 17.12. Hraje se o vítězství ve skupině C.

Maccabi Haifa v lize mistrů končí

10. prosince 2009 v 11:14 | Denny

První část fotbalové ligy mistrů byla včera ukončena. Favorité se v posledních zápasech vytáhli a splnili tak očekávání. Z každé skupiny postupují první dva kluby do dalších bojů, třetí sestupuje do Evropské ligy, pro mužstva na 4. místech letošní ročník evropských pohárových soutěží definitivně skončil. Ve skupině A je tím posledním izraelský mistr Maccabi Haifa.

První izraelský šampion v profi boxu

15. listopadu 2009 v 16:30 | redakce, foto Izzi Schwartz

Židovský svět se opět může radovat, že má boxerského šampiona. Prvním izraelským mistrem světa v profesionálním boxu se v sobotu v Las Vegas stal Juri Foreman. Rodák z Běloruska, který nyní žije v Brooklynu, zvítezil v superwelterové váze na body.
 
 

Reklama