Islámští extremisté pobodali v Marseille rabína

19. listopadu 2015 v 14:54 | redakce |  Zahraniční zprávy
V Marseille byl ve středu večer pobodán rabín Tsion Saadon, učitel historie na zdejší židovské škole Chabadu. Napadla jej trojice islámských extremistů. Francouzská policie po útočnících pátrá. V Evropě jde po čtvrtečním napadení v Miláně o další protižidovský útok nožem během jednoho týdne.Podle představitele místní židovské komunity přijel jeden z útočníků k rabínu Saadonovi na mopedu a ukázal mu v mobilu fotografii islamisty Mohammeda Meraha, který v roce 2012 zavraždil rabína a tři děti v židovské škole v Toulouse. Pak k němu přistoupil další z útočníků, který mu ukázal tričko s emblémy Islámského státu. Ten měl rabína pobodat, zatímco další dva útočníci přihlíželi a křičeli antisemitské urážky. Napadený měl štěstí, že islámské extremisty vyrušilo projíždějící auto. Jeho zranění nejsou vážná.

Podobný incident se v Marseille stal i 24. října, kdy trojici mužů na cestě ze synagogy rovněž překvapil útočník s nožem. Jednoho z mužů bodl a ostatní udeřil. Policie jej začátkem listopadu zadržela a podle médií jde o Francouze s arabskými kořeny.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Проститутки Киева Inna 24 года Проститутки Киева Inna 24 года | Web | 12. února 2019 v 8:20 | Reagovat

Что вызывает у вас стресс?  Islámští extremisté pobodali v Marseille rabína.

Проститутки Киева https://sexkiev.xyz/intim/914-inna Inna 24 года  8-)
Очень сексуальная и горячая в постели -Вы можете позвонить мне в любое время, и я предложу Вам шикарный секс. Я ухоженная и вкусная -жду Вашего звоночка))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama