Další kvalifikační utkání ME 2016

3. září 2015 v 9:41 | Denny |  Sport
Dnes hraje Izrael doma proti Andoře a ve stejné skupině se Belgie střetne s Bosnou a Hercegovinou. Izrael s 9 body je ve skupině B na 3.místě za Walesem, který má 14 bodů a Belgií, která má 11 bodů. Na 4.místě je Kypr, který má stejně jako Izrael 9 bodů.V neděli hraje Izrael ve Walesu, Kypr doma s Belgií a Bosna proti Andoře. Teoreticky po těchto zápasech by 5 mužstev mohlo být na 1.místě nebo se Wales již kvalifikuje pro ME 2016. Počty, proč tomu tak může být, si jistě čtenář provede sám.
Ve skupině A hraje ve čtvrtek Česká republika proti Kazachstanu a v neděli hraje v Lotyšsku. Slovensko, které vede skupinu C hraje v sobotu ve Španělsku. Pokud tento zápas vyhraje, tak má postup jistý, v úterý se Slovensko utká doma s Ukrajinou.
Poslední zápasy ve skupinách se hrají v říjnu. Vítěz a druhý ze skupiny a třetí nejlepší ze všech skupin postupují přímo na ME 2016.


Zbylých 8 třetích bude hrát v listopadu o zbývající 4 místa na turnaji ve Francii.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Vintíř Vintíř | 4. září 2015 v 19:31 | Reagovat

Dennyho matika - to bylo taková teorie. Wales v nedělí porazí Izrael a má postup jistý. Belgie vyhraje nebo bude remizovat na Kypru a Izrael zůstane 3.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama